Odżywianie

Jaka dieta służy naszej cerze?

Jaka dieta służy naszej cerze?

2015-06-03 \\

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak duży wpływ ma dieta na naszą cerę. Odpowiednie witaminy i mikroelementy działają cuda! Zamiast kupować coraz droższe specyfiki, może warto zwrócić uwagę na to co jemy?

Jaka dieta doda nam energii?

Jaka dieta doda nam energii?

2015-04-23 \\

Każdy czasem czuje odpływ energii i zastanawia się, czy przypadkiem nie zaczyna imać się go przeziębienie. Jednak spadek energii najczęściej oznacza brak witamin i minerałów w organizmie. Co zatem powinno się znaleźć w diecie, by mieć siłę na cały dzień?

Jakie warzywa i owoce jeść jesienią i zimą?

Jakie warzywa i owoce jeść jesienią i zimą?

2015-02-25 \\

W chłodniejsze dni nie mamy tak dużego dostępu do świeżych owoców i warzyw jak wiosną i latem. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy zimą zdrowych produktów.

Aromatyczna zdrowa kuchnia

Aromatyczna zdrowa kuchnia

2015-03-31 \\

Zdrowy tryb życia obejmujący aktywność fizyczną oraz zbilansowaną dietę jest już nie tylko modą, ale i bardzo dobrym nawykiem. Aby takie połączenie było możliwe, należy zdać sobie sprawę z wielu kwestii i poznać podstawowe zasady, a w szczególności reguły dotyczące komponowania odpowiedniej diety.

Jak obniżyć cholesterol?

Jak obniżyć cholesterol?

2015-03-30 \\

Problemy ze zbyt dużą ilością tzw. złego cholesterolu dotykają obecnie coraz więcej osób. Jest to poważny kłopot, gdyż jego zbyt wysoki poziom może doprowadzić nawet do niewydolności pracy serca. Aby z nim walczyć, nie trzeba jednak od razu brać leków - istnieją naturalne sposoby na jego obniżenie.

Czy mleko jest zdrowe?

Czy mleko jest zdrowe?

2015-03-30 \\

Jeszcze nie tak dawno wszyscy byli zgodni co do opinii, iż spożywanie mleka przynosi nam same korzyści. Dzisiaj jednak coraz częściej pojawiają się głosy nawołujące do zaprzestania picia tego napoju, który podobno w rzeczywistości bardzo nam szkodzi. Jaka jest więc prawda?