• Zadbaj o szczupłą sylwetkę i dobrą formę

Zadbaj o szczupłą sylwetkę i dobrą formę

2018-09-14 \\ Odżywianie \\

Godziny spędzone na siłowni czy basenie i pieczołowicie układane plany treningowe rzadko dają zamierzone efekty, jeśli nie zadbamy też o prawidłowy sposób odżywiania. Warto zapamiętać, że sport i aktywność fizyczna to tylko część wkładu, jaki należy ponieść z walce o szczupłą sylwetkę.

Bez zdrowego i odpowiednio zbilansowanego menu, wszystkie plany i marzenia o byciu fit mogą spalić na panewce, a smukła sylwetka i dobra kondycja staje się dziś celem wielu osób. Aby został osiągnięty, należy pamiętać nie tylko o regularnych treningach, ale również dostosowanych do naszego stylu życia i ułatwiających zrzucenie zbędnych kilogramów posiłkach. Niestety na ich samodzielne przygotowywanie i liczenie kalorii każdego posiłku coraz częściej brakuje czasu. Dlatego wiele osób troszczących się o swoją kondycję postanawia skorzystać z diety pudełkowej EatZone.pl.

 

Liczenie kalorii

Korzystając z takiej diety, można zyskać nieocenioną pomoc. Firma cateringowa Eatzone.pl zatrudnia bowiem doświadczonych dietetyków, którzy liczeniem kalorii zajmują się zawodowo. Zamawiając dietę pudełkową, nie musisz się już martwić, że przekroczysz dzienną dawkę zalecanych dla Ciebie kalorii.

 

Smacznie, zdrowo, kolorowo

Dietetycy dbają też, by posiłki były zróżnicowane i odpowiednio zbilansowane. Dzięki temu, że zwierają wszystkie niezbędne dla organizmu składniki, nie powodują powstawania niedoborów. Przygotowywane przez znakomitych kucharzy z wykorzystaniem świeżych i zdrowych produktów wyglądają zachęcająco i smakują wyśmienicie.

 

Pod sam nos

Oszczędność czasu, której można doświadczyć dzięki diecie pudełkowej to jedno, ale warto wspomnieć także o wygodzie. Pracownik firmy cateringowej dostarcza 2, 3 lub 5 posiłków na dzień (zależnie od wybranej opcji) pod wskazany przez zamawiającego adres. Aby zjeść zdrowy i smaczny posiłek nie trzeba zatem nawet wychodzić z pracy lub z domu.

 

Jedz i chudnij

W ramach diety pudełkowej dostępnych jest kilka opcji kalorycznych. Pozwala to na skorzystanie z oferty osób o różnym zapotrzebowaniu żywieniowym. Kaloryczność spożywanych posiłków jest uzależniona od kilku czynników. Wśród nich należy wymienić: wiek, płeć, wzrost, tryb życia oraz założony cel. Czego innego po swoim menu może się zatem spodziewać osoba, która planuje zrzucić zbędne kilogramy, a czego innego ktoś, kto bierze udział w intensywnych i wyczerpujących treningach.

 

Jedz to, co lubisz

Dieta pudełkowa może zaskakiwać pod tym względem, że korzystają z niej zarówno wegetarianie, osoby niestroniące od dań mięsnych, jak i klienci o innych preferencjach żywieniowych. Dzięki temu, że firma cateringowa posiada w ofercie kilka rodzajów diet, zamawiający możne dostosować skład posiłków do własnych wymagań smakowych, a także zdrowotnych (np. menu z wykluczeniem ryb).

 

Nie w każdy dzień

Dietę pudełkową można zamówić na każdy dzień miesiąca, wskazując jednocześnie inny adres dostawy w dzień powszedni, a inny w weekendy lub wyłącznie na wybrane dni. Nie ma też problemu z odwołaniem dostawy na wypadek, gdy zamawiający planuje wyjazd i nie będzie mógł skorzystać z posiłków.

 

Atuty diety pudełkowej sprawiają, że decyduje się na nią coraz więcej osób. Możliwość dostosowania menu do różnych potrzeb żywieniowych, dostawa na wskazane miejsce, oszczędność czasu i menu komponowane przez dietetyka przekonuje pracowników wielkich korporacji, małych firm oraz osoby, dla których priorytetem jest zdrowie oraz szczupła sylwetka.