• Problem z wypadającymi włosami? Postaw na HerbaSetum Complex!

Problem z wypadającymi włosami? Postaw na HerbaSetum Complex!

2015-08-28 \\ Choroby i dolegliwości \\

Przyczyn nadmiernego wypadania jest wiele: od nieprawidłowej pielęgnacji włosów, poprzez stres, aż po choroby. Jak poradzić sobie z tą dolegliwością? Czy da się zapobiec wypadaniu włosów?

Wypadanie włosów to przykra i nieestetyczna dolegliwość. Jak sobie z nią poradzić? Czy można zwiększyć objętość włosów, gdy czujemy, że już niewiele ich zostało?

HerbaSetum Complex to suplement diety zapobiegający wypadaniu włosów oraz wspomagający wzrost nowych. Dzięki niemu włosy stają się mocne, gęste i silne zaledwie w 3 miesiące! HerbaSetum utrzymuje zdrowe mocne włosy w okolicy czołowo-skroniowej, stymuluje ciągłe odrastanie włosów w krytycznych miejscach, pomaga we wzroście silniejszych, pełniejszych i gęstszych włosów oraz odżywia cebulki włosowe i skórę głowy.  Jak to możliwe?

Swoją skuteczność HerbaSetum zawdzięcza aktywnym składnikom, takim jak: palma sabałowa, L-cysteina, Fo-ti oraz biotyna. Palma sabałowa ze względu na silne właściwości odbudowujące skutecznie zapobiega wypadaniu włosów oraz blokuje enzym przekształcający testosteron w DHT – hormon odpowiedzialny za łysienie. L-cysteina uczestniczy w procesie tworzenia keratyny, głównego budulca włosa. Ze względu na małą masę cząsteczkową łatwo dociera do struktury włosa, nadając mu elastyczność. Fo-ti to egzotyczna roślina, która odżywia komórki włosa. Zawarta w niej prowitamina B5 pobudza i rozszerza komórki w skórze głowy. Biotyna to koenzym o szerokim spektrum działania na skórę głowy, dzięki czemu wywiera korzystny wpływ na stan ich cebulek i tempo wzrostu włosów.

Dlaczego warto używać HerbaSetum Complex? Ponieważ suplement ten działa od środka, dzięki czemu codziennie do naszego organizmu są dostarczane niezbędne składniki. Produkt zawiera mieszankę naturalnych składników, dlatego podczas jego zażywania nie występują żadne skutki uboczne. Systematyczne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swój blask już po 3 miesiącach kuracji!

 

 

Co powoduje wypadanie włosów?

  • stres i hormony
  • wysoka temperatura
  • palenie papierosów
  • szybki tryb życia
  • mechaniczne uszkodzenia włosów
  • wiek

HerbaSetum Complex działa niezależnie od przyczyny wypadania. Jeżeli próbowałeś już wszystkiego, a nadal nie widzisz efektów, postaw na HerbaSetum Complex. Twoje włosy staną się gęstsze i odzyskają dawny blask.