• Nowa metoda prof. Costa. Wyjątkowo skuteczne plastry odchudzające!

Nowa metoda prof. Costa. Wyjątkowo skuteczne plastry odchudzające!

2017-03-14 \\ Odchudzanie \\

Spalanie tłuszczu już po kilku godzinach kuracji? Teraz to możliwe! Kuracja opracowana przez profesora Daniela Costa to najskuteczniejszy i najszybszy sposób na zrzucenie wagi i spadek cholesterolu – ekspresowo i naturalnie!

Jak działa metoda profesora Costa?

Ta innowacyjna kuracja odchudzająca oparta została na systemie transdermalnym, umożliwiającym przenikanie składników bezpośrednio do tkanek. Plastry Catch Me Patch Me zawierają wyłącznie naturalne substancje aktywne, wspierające wszystkie procesy związane z utratą zbędnych kilogramów. Poszczególne składniki spowalniają absorpcję cukru we krwi, usuwają złogi cholesterolowe z naczyń krwionośnych, oczyszczają organizm z toksyn, usprawniają przemianę materii i wspierają prawidłowe trawienie.

Najważniejsze zadanie należy do Garcinia Cambogia – głównego składnika metody opracowanej przez prof. Costa. Przyspiesza ona redukcję tkanki tłuszczowej i obniża poziom cholesterolu. Skoncentrowany ekstrakt tej rośliny jest łatwo przyswajalny przez organizm, dzięki czemu błyskawicznie dociera do komórek odpowiedzialnych za spalanie tłuszczu, gdzie natychmiast rozpoczyna rozbijanie tkanki tłuszczowej i usuwanie złogów cholesterolowych z układu krwionośnego. Jego działanie uzupełnia guarana (przyspiesza rozkład tłuszczów, dodaje energii, wpływa na krążenie) oraz glon morski Fucus Vesiculosus (oczyszcza organizm z toksyn, zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie, hamuje odkładanie tłuszczu).

Dzięki nowoczesnej formule plastrów pierwsze procesy, mające wpływ na utratę wagi, zaczynają zachodzić już po dwóch godzinach! 24-godzinna formuła działania preparatu jeszcze bardziej wzmacnia jego działanie i wpływa na wyjątkowo szybkie efekty. A wszystko to w całkowicie naturalny, nieinwazyjny dla organizmu sposób!

 

Potwierdzone rezultaty

Metoda odchudzająca profesora Costa skutecznie niweluje wszystkie problemy związane z odchudzaniem. Wpływa na szybszą i efektywniejszą utratę wagi, obniża poziom złego cholesterolu, reguluje metabolizm, eliminuje problemy z krążeniem, zapobiega cukrzycy i miażdżycy oraz regeneruje organizm, przywracając mu sprawność. Połączona z odpowiednim trybem życia (dieta + aktywność fizyczna) pozwala schudnąć 10 kg w zaledwie 4 tygodnie! Udowadniają to zarówno opinie zadowolonych klientów z całego świata, jak i testy medyczne, przeprowadzone na grupie 120 osób w wieku 25-63 lat. Ich wyniki są zaskakujące: średnia utrata wagi w granicach 10-14 kg oraz spadek poziomu cholesterolu nawet o 60 jednostek! Badania potwierdziły również, że Catch Me Patch Me ma korzystny wpływ na krążenie i prawidłową pracę naczyń krwionośnych. Uzyskane w toku testów wyniki potwierdza przyznany preparatowi certyfikat jakości, będący gwarancją bezpieczeństwa kuracji.

 

Metoda prof. Costa – dlaczego warto?

1. Bezpieczeństwo

Profesor Daniel Costa oparł swoją kurację wyłącznie na naturalnych wyciągach roślinnych, które są łatwo przyswajalne przez organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Formuła preparatu została zastrzeżona w instytucie patentowym i przeszła pozytywnie wszelkie testy bezpieczeństwa. Jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i może być stosowana z innymi lekami.

 

2. Uniwersalność

Metoda profesora Costa jest jedną z niewielu kuracji o tak szerokim spektrum działania. Plastry nie tylko pozwalają szybko schudnąć, lecz także wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, oczyszczają go z toksyn i wszelkich substancji utrudniających prawidłowe działanie narządów wewnętrznych. Co więcej, to pierwsza metoda, mająca tak duży wpływ na obniżenie poziomu cholesterolu!

 

3. Błyskawiczne efekty

Dzięki naturalnej formule i łatwej przyswajalności składników metoda prof. Costa zapewnia niespotykane dotąd rezultaty: substancje aktywne, zawarte w plastrach, zaczynają działać momentalnie! Ta unikalna, ekspresowa formuła umożliwia wyjątkowo szybkie spalanie tłuszczu i stopniową utratę wagi już od pierwszego dnia kuracji.

Catch Me Patch Me
UWAGA: Przez limitowany okres czasu oficjalny dystrybutor CATCH ME PATCH ME ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy za wykupioną kurację odchudzającą w przypadku gdy nie przyniesie ona oczekiwanych efektów.
Promocja trwa do:
Ze względu na wyczerpanie zapasów, promocja jest ograniczona czasowo