• Nagłośnie przenośne do klubów fitness

Nagłośnie przenośne do klubów fitness

2018-01-04 \\ Sport \\

Jesteś właścicielem klubu fitness? A może już niedługo nim zostaniesz? Nie zapomnij o zaopatrzeniu sali do ćwiczeń w odpowiednie głośniki!

Dlaczego nagłośnienie jest tak ważne w klubie fitness?

Nagłośnienie jest bardzo ważnym elementem wyposażenia klubu fitness. Wiadomo, że przy motywującej muzyce ćwiczy się o wiele przyjemniej i łatwiej. Brak głośników w klubie zawsze należy traktować jako poważne niedopatrzenie. Nie tylko dlatego, że muzyka działa pobudzająco i uatrakcyjnia treningi, ale również dlatego, że zagłusza irytujące nieraz, acz nieuniknione odgłosy towarzyszące pracy sportowych urządzeń dostępnych na sali. Nagłośnienie pozwala stworzyć pozytywną atmosferę.

 

W jaki sprzęt warto zainwestować?

Sprzęt audio przeznaczony do użytku w miejscu publicznym, takim jak klub fitness, powinien cechować się wysoką jakością dźwięku oraz solidnym wykonaniem. Najlepiej sprawdzą się kolumny mobilne, które można ustawić w dowolnym miejscu; przy ewentualnej zmianie konfiguracji poszczególnych przyrządów do ćwiczeń nie sprawią one kłopotu w przeniesieniu ich gdzie indziej.

Dużą popularnością cieszy się w pełni samodzielna kolumna mobilna QX15PA Plus, którą kupisz w renomowanym sklepie muzycznym: https://www.megascena.pl/naglosnienie-przenosnie-kolumny-mobilne/. Znajduje ona zastosowanie nie tylko w klubach fitness, ale również na imprezach karaoke itp. W zestawie mieszczą się dwa mikrofony bezprzewodowe, pracujące w paśmie UHF. Kolumna zaopatrzona jest we wzmacniacz oraz dwa wejścia mikrofonowe (Jack), a także wejście liniowe (RCA). Aby korzystać z tego sprzętu, nie musisz go podłączać do gniazdka. Wydajna bateria pozwala na wielogodzinny użytek bez konieczności doładowywania akumulatora.

Na uwagę zasługuje również przenośny zestaw nagłośnieniowy Roadbuddy 10 marki LD Systems (kupisz go tutaj: https://www.megascena.pl/). Składa się on z wyposażonego we wzmacniacz niskotonowego głośnika, który może pracować nawet do 8 godzin bez zasilania, oraz drivera.
 

Nagłośnienie mobilne jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o sprzęt audio w klubach fitness. Opisane powyżej modele z całą pewnością zadośćuczynią oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.