• Ćwicz po świętach i chudnij na wiosnę – poradniki dla aktywnych

Ćwicz po świętach i chudnij na wiosnę – poradniki dla aktywnych

2017-01-17 \\ Odchudzanie \\

Okres świąteczny to czas, w którym większość z nas nie może powstrzymać się od jedzenia. Tymczasem biesiadowanie za stołem i ograniczony ruch sprzyjają przybieraniu na wadze. Chcesz pozbyć się nadmiarowych kilogramów, by przywitać wiosnę w stylu fit?

Tajemnicę smukłej sylwetki zdradzają autorzy bestsellerowych poradników. Sięgnij po nie i odkryj ten sekret.

Odchudzanie nie jest szybkim procesem, jeśli ma dać szansę na zachowanie rezultatów przez długi czas. Dlatego dążenie do szczupłej sylwetki należy rozpocząć jak najwcześniej – najlepiej zaraz po okresie świątecznym – by na wiosnę odsłonić swoje nowe szczuplejsze oblicze.

 

Zapisz się na siłownię albo...

Jeśli chcesz zacząć ćwiczyć, by schudnąć, możesz zapisać się na siłownię. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest skorzystanie ze wsparcia trenera personalnego, który nie tylko ułoży dla ciebie odpowiedni plan treningowy, ale również będzie czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń i systematycznością treningów.

 

Skorzystaj z książkowych poradników

Nie każdy lubi ćwiczyć w otoczeniu innych osób, dlatego w tym przypadku pozostaje tylko trening domowy. Jeśli nie masz doświadczenia w ćwiczeniach domowych, w realizacji twojego celu pomogą poradniki książkowe. Napisane przez trenerów personalnych i ekspertów w zakresie aktywności fizycznej, będą nieocenionym źródłem wiedzy. Najlepsze książki dostępne są na: http://livro.pl/ksiazki/sport-i-wypoczynek.html

 

  • Trening bez przyrządów – Ingo  Frobose

To książka idealna dla osób, które chcą ćwiczyć w domu. Autor udowadnia, że żadne obciążenie nie jest koniecznością, ponieważ najlepsze efekty przynosi trening, w którym głównym ciężarem jest... ciężar ciała. W książce znajdziesz ponad 100 ćwiczeń modelujących sylwetkę.

 

  • Zgrabne nogi, pośladki, uda, łydki – Katarzyna Matella

Szczególnie kobietom zależy na tym, aby mieć zgrabne nogi. Jak osiągnąć taki efekt, podpowiada Katarzyna Matella. W swojej książce opisuje nie tylko ćwiczenia, ale również dzieli się radami w kwestii odżywiania.

 

  • Bądź  fit z Olą Żelazo – Aleksandra Żelazo

To książka, dzięki której można pozbyć się nadmiarowych kilogramów i cieszyć się smukłą sylwetką. Autorka zawarła w niej ponad 200 ćwiczeń oraz 60 przepisów na zdrowe i smaczne jedzenie.

 

To zaledwie kilka spośród wielu, wielu poradników, dzięki którym modelowanie sylwetki poprzez ćwiczenia będzie łatwiejsze. Znajdź w sobie motywację, wybierz konkretny poradnik i... zacznij ćwiczyć choćby od jutra. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zauważysz zadowalające efekty.